Canli Tv izlemenin ve Online Radyo dinlemenin keyfini yasayin

Gizemli Adaya Yolculuk

by admin

gizemli adaya yolculukGizemli Adaya Yolculuk film konusu:
Journey 2: The Mysterious Island

Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır.

gizemli adaya yolculuk

Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir tabii Sean’ın büyükbabasıyla birlikte!

2008 yılında çekilen Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey to the Center of the Earth) filminin devamı olan yapım Jules Verne’nin Esrarlı Ada filminden uyarlanarak çekilmiş bir yapım. Uzun metraja yeni geçiş yapan Brad Peyton’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrolünde ilk filmden gelen Josh Hutcherson yer alırken ona eşlik eden kadroda Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Michael Caine ve Luis Guzmán isimleri göze çarpıyor.

Amerika’da 10 Şubat’ta 3D olarak gösterime girecek filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise 9 Mart 2012…

Gizemli Adaya Yolculuk filminin oyuncuları:

Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Michael Caine, Vanessa Hudgens, Kristin Davis, Luis Guzman, Anna Colwell, Michael Beasley

Gizemli Adaya Yolculuk filminin yönetmeni:

Brad Peyton

Gizemli Adaya Yolculuk vizyon tarihi:

9 Mart 2012


Comments are closed.

Copyright © 2007 PoweraLem.Net

| Sohbet | Radyo Dinle | Fragman izLe | Fikralar | Hikayem | Hikaye Oku | CanLiTV izLe |
PoweraLem.Net Google.Com.tr uyesi Olmakla Birlikte Sohbet, Sohbet Odalari, Radyo Kanallari, TV Kanallari, Videolar, Film Tanitim Fragmanlari, Film ve Fikralar Sitesidir.
PoweraLem.Net Google.Com.tr Aramalari icin, Sohbet, Chat, Chat odalari, Sohbet odalari, Radyo Kanallari, Online Radyo dinle, TV Kanallari, CanLi TV izLe, Video seyret, Film Tanitim Fragmanlari, Film izle, Film Seyret, Fikralar, yeni Karadeniz Fikralari Gibi Aramalar icin Tasarlanmistir.
Sitemizde Google Adsense Reklamina yer verilmektedir.

Eglence PageRank Checker
eXTReMe Tracker